Publications Office of the EU
CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISTORAZIONE SCOLASTICA A RIDOTTO IMPATTO AMBIENTALE NELLE SCUOLE PRIMARIE E SECONDARIE DI PRIMO GRADO STATALI DEL COMUNE DI ALBIGNASEGO ANNI SCOLASTICI 2026/2027 - 2027/2028 2028/2029 2029/2030 2030/2031 E SERVIZIO AGGIUNTIVO PASTI A DOMICILIO PER IL PERIODO DAL 01/09/2026 AL 31/08/2031 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISTORAZIONE SCOLASTICA A RIDOTTO IMPATTO AMBIENTALE NELLE SCUOLE PRIMARIE E SECONDARIE DI PRIMO GRADO STATALI DEL COMUNE DI ALBIGNASEGO ANNI SCOLASTICI 2026/2027 - 2027/2028 2028/2029 2029/2030 2030/2031 E SERVIZIO AGGIUNTIVO PASTI A DOMICILIO PER IL PERIODO DAL 01/09/2026 AL 31/08/2031

  • Gunning
    21/07/2026
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Comune di Albignasego
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITH36 Padova
Sector (CPV)
55524000 Catering voor scholen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
6,841,272.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISTORAZIONE SCOLASTICA A RIDOTTO IMPATTO AMBIENTALE NELLE SCUOLE PRIMARIE E SECONDARIE DI PRIMO GRADO STATALI DEL COMUNE DI ALBIGNASEGO ANNI SCOLASTICI 2026/2027 - 2027/2028 2028/2029 2029/2030 2030/2031 E SERVIZIO AGGIUNTIVO PASTI A DOMICILIO PER IL PERIODO DAL 01/09/2026 AL 31/08/2031

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: DIETE SPECIALI PER MOTIVI SANITARI
Gewicht (percentage, exact): 12
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: DISTANZA DEL CENTRO DI COTTURA UTILIZZATO PER LA PRODUZIONE DEI PASTI DALLA SEDE MINICIPALE
Gewicht (percentage, exact): 8
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: DESTINAZIONE D'USO DEL CENTRO COTTURA
Gewicht (percentage, exact): 2
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: PIANO DI GESTIONE IMPREVISTI ED EMERGENZE
Gewicht (percentage, exact): 15
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: BENESSERE ORGANIZZATIVO
Gewicht (percentage, exact): 6
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: FRUTTA, ORTAGGI, LEGUMI, CEREALI, PRODOTTI DA FORNO (ESCLUSO IL PANE), PASTA, RISO, FARINE, OLIO EXTRA VERGINE DI OLIVA, PELATI, PASSATA DI POMODORO
Gewicht (percentage, exact): 5
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: PANE
Gewicht (percentage, exact): 6
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: OLIO EXTRA VERGINE DI OLIVA
Gewicht (percentage, exact): 2
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: UOVA BIOLOGICHE
Gewicht (percentage, exact): 2
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: CARNE BOVINA BIOLOGICA
Gewicht (percentage, exact): 1.5
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: CARNE BOVINA SUINA E AVICUNICOLA
Gewicht (percentage, exact): 6
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: SALUMI E FORMAGGI
Gewicht (percentage, exact): 1.5
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: TAVOLETTA DI CIOCCOLATO
Gewicht (percentage, exact): 2
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: PIANO DEGLI APPROVVIGIONAMENTI
Gewicht (percentage, exact): 6
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: DISTRIBUZIONE PASTI PER PLESSO SCOLASTICO: rapporto operatori/n° pasti giornalieri distribuiti
Gewicht (percentage, exact): 6
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: MEZZI DI TRASPORTO ELETTRICI UTILIZZATI
Gewicht (percentage, exact): 5
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: PROGETTO DI INFORMAZIONE E DI EDUCAZIONE ALIMENTARE ED ANTI-SPRECO
Gewicht (percentage, exact): 5
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: CERTIFICAZIONI QUALIFICANTI
Gewicht (percentage, exact): 4
Criterium:
Type: price
Beschrijving: PREZZO UNITARIO DEL PASTO
Gewicht (percentage, exact): 5
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
6,841,272.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: CAMST SOC. COOP. A R.L.
Postadres:
Stad: VILLANOVA DI CASTENASO (BO)
Postcode: 40055
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.