Publications Office of the EU
Frankrijk-Toulouse: Wegenbouwwerken - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Toulouse: Wegenbouwwerken

  • Gepubliceerd
    05/10/2022
  • Uiterste termijn
    10/11/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    10/11/2022
  • Gunning
    15/02/2023
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
conseil Départemental Haute-Garonne
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Locatie van de koper
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Sector (CPV)
45233120 Wegenbouwwerken
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,600,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
22cd310193
Beschrijving

accord-Cadre à bons de commande avec un minimum de 600 000 euro(s) et un maximum de 3 600 000 euro(s) (H.T.).

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://haute-garonne.marches-publics.info
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
10/11/2022 16:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
3,600,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: eiffage Route Grand-Sud - etablissement Midi-Pyrénées
Postadres: zi De La Madeleine
Stad: Flourens
Postcode: 31130
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.