Publications Office of the EU
Bulgarije-Sofia: Elektriciteit - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarije-Sofia: Elektriciteit

  • Gepubliceerd
    30/09/2022
  • Uiterste termijn
    31/10/2022
  • Opening van de inschrijvingen
    01/11/2022
  • Gunning
    05/01/2023
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Държавна агенция за бежанците при Министерския съвет
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Sector (CPV)
09310000 Elektriciteit
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,240,390.00 BGN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,690,390.00 BGN
Referentienummer inschrijving
ФУМИ-67/12.08.2022г.
Beschrijving

Обществената поръчка има за цел да бъде избран доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група, като се сключи договор за комбинирани услуги по смисъла на чл. 20 от Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ).

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://app.eop.bg/today/234082
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
01/11/2022 14:00
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
2,240,390.00 BGN
Definitieve waarde van de opdracht
1,690,390.00 BGN
Gunning van het contract
Officiële naam: Електрохолд Трейд ЕАД
Postadres: пл. Позитано №.2 ет.7, офис 7
Stad: гр. София
Postcode: 1000
Land: BGR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.