Publications Office of the EU
Polen-Siennica: Diensten op het gebied van vuilnis en afval - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Siennica: Diensten op het gebied van vuilnis en afval

  • Gepubliceerd
    09/10/2023
  • Uiterste termijn
    06/11/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    06/11/2023
  • Gunning
    14/12/2023
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Gmina Siennica
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL912 Warszawski wschodni
Locatie van de koper
NUTS code: PL912 Warszawski wschodni
Sector (CPV)
90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,573,185.19 PLN
Referentienummer inschrijving
RR.271.10.2023.JC
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest odbieranie bezpośrednio z nieruchomości i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Siennica w okresie 12 miesięcy, począwszy od dnia 01.01.2024 r.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Gmina Siennica
Nationaal registratienummer: 711582782
Postadres: ul. Mińska 33
Stad: Siennica
NUTS-code: PL912
Postcode: 05-332
Land: POL
Contactpersoon: Justyna Chrzanowska-Rogala
Hoofdadres: www.ugsiennica.pl
Elektronisch via:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-d72133ab-5c45-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
06/11/2023 12:30
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1,573,185.19 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Zakład Usług Sanitarnych, Komunalnych i Zieleni Wacław Chyliński
Postadres:
Stad: Mińsk Mazowiecki
Postcode:
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.