Publications Office of the EU
Duitsland-Haßfurt: Installeren van jaloezieën - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Haßfurt: Installeren van jaloezieën

  • Gepubliceerd
    29/04/2020
  • Uiterste termijn
    02/06/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    02/06/2020
  • Gunning
    26/06/2020
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Lebenshilfe Haßberge e. V.
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE267 Haßberge
Locatie van de koper
NUTS code: DE267 Haßberge
Sector (CPV)
45421143 Installeren van jaloezieën
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
100,962.00 EUR
Referentienummer inschrijving
161/13/120
Beschrijving

Maßnahme: Sanierung Förderzentrum Lebenshilfe Haßberge e. V.
Leistung: Sonnenschutzarbeiten-Jalousien.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://evergabe.mainpost.de/Veroeffentlichung/av10f6b6-eu
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/06/2020 11:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
100,962.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Sitzmann GmbH
Postadres: Auf den Bleichen 10
Stad: Schlitz
Postcode:
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.