Publications Office of the EU
Levering van technische materialen aan luchtvaartuigen die worden geleverd aan de 1e transportluchtvaartbasis - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Levering van technische materialen aan luchtvaartuigen die worden geleverd aan de 1e transportluchtvaartbasis

  • Gepubliceerd
    14/06/2024
  • Uiterste termijn
    27/06/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    27/06/2024
  • Gunning
    03/09/2024
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sector (CPV)
34731000 Onderdelen voor luchtvaartuigen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
16,487,564.00 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
34
Referentienummer inschrijving
8/2024
Beschrijving

Levering van technische materialen aan luchtvaartuigen die worden geleverd aan de 1e transportluchtvaartbasis

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://portal.smartpzp.pl/1bltr/public/postepowanie?postepowanie=66880711
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://portal.smartpzp.pl/1bltr/public/postepowanie?postepowanie=66880711
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
27/06/2024 10:10
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.