Publications Office of the EU
Oostenrijk-Wenen: Toezicht op uitvoering van de bouw - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Oostenrijk-Wenen: Toezicht op uitvoering van de bouw

  • Gepubliceerd
    22/10/2021
  • Uiterste termijn
    23/11/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    23/11/2021
  • Gunning
    21/01/2022
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Autobahnen und Schnellstraßen FinanzierungsAG, vertreten durch ASFINAG Baumanagement GmbH
Plaats van uitvoering
NUTS code: AT212 Oberkärnten
Locatie van de koper
NUTS code: AT130 Wien
Sector (CPV)
71520000 Toezicht op uitvoering van de bouw
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
PROVIA ID-Nr: 71354
Beschrijving

Die ASFINAG plant in den Jahren 2022 bis 2024 (inkl. optionalen Leistungen bis 2026) die Umsetzung nachfolgend angeführter Bauvorhaben. Aufgrund der zeitlichen Projektabfolge, der ähnlichen Leistungen sowie der örtlichen Gegebenheiten soll für diese Projekte eine gemeinsame Örtliche Bauaufsicht beauftragt werden.Grundleistungen:1. A10 Tauern Autobahn, INB Obj. L25 Anker Pfeilerfundamente2. A10 Tauern Autobahn, INB Obj.L25 Lagersich.WL Villach3. A10 Tauern Autobahn, DIV Steinschlagschutz ABM Flachau4. A10 Tauern Autobahn, INB Obj.L22_1 Ank.5. A10 Tauern Autobahn, DIV Stützbauwerke Zubringer Bischofshofen6. A10 Tauern Autobahn, DIV Ankerwand Buchberg 2.4 Zubringer Bischofshofen7. A10 Tauern Autobahn, DIV Hangrutschung Hübler/Steiner8. A10 Tauern Autobahn, DIV KleinbaumaßnahmenOptionale Leistungen:9. A10 Tauern Autobahn, DIV Ankerwand/Stützmauer Flachau10. A10 Tauern Autobahn, INS Stützkonstruktionen und Entwässerungsanlagen Esseralmund Rothenwand

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Autobahnen- und Schnellstraßen-Finanzierungs-Aktiengesellschaft
Postadres: Rotenturmstraße 5-9
Stad: Wien
NUTS-code: AT
Postcode: 1011
Land: AUT
Contactpersoon: /Bau West
Hoofdadres: www.asfinag.at
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
23/11/2021 11:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: SYNALP GMBH
Postadres:
Stad: Zirl
Postcode: 6170
Land: AUT
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.