Publications Office of the EU
Tsjechië-Praag: Geven van taalcursussen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tsjechië-Praag: Geven van taalcursussen

  • Aangekondigd
    27/08/2016
  • Gepubliceerd
    18/02/2017
  • Uiterste termijn
    23/03/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    23/03/2017
  • Gunning
    20/08/2021
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
80580000 Geven van taalcursussen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
6,197,230.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
9,142,712.00 CZK
Referentienummer inschrijving
VZ 6/2017
Beschrijving

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit zaměstnanců zadavatele (dále jen zaměstnanců či účastníků) kvalifikovanými lektory zhotovitele, a to v individuálních a skupinových kurzech v souladu s požadavky zadavatele. Zajištěno bude studium jazyka anglického, německého a francouzského ve všeobecných i odborných oblastech a v celém spektru jazykových úrovní zaměstnanců dle Evropského referenčního rámce.
CPV kódy:
80580000-3 Poskytování jazykových kurzů
80500000-9 Školení
80000000-4 Vzdělávání a školení

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Česká republika – Ministerstvo práce a sociálních věcí
Nationaal registratienummer: 00551023
Postadres: Na Poříčním právu 376/1
Stad: Praha 2
NUTS-code: CZ010
Postcode: 128 01
Land: CZE
Contactpersoon: Ing. Jana Jandová
Hoofdadres: http://www.mpsv.cz/cs/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
23/03/2017 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
6,197,230.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
9,142,712.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: GLOSSA, s. r. o.
Postadres: Jindřišská 898/11
Stad: Praha 1
Postcode: 110 00
Land: CZE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.