Publications Office of the EU
Reiniging van de werkplekken van SC APT SA Braila - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Reiniging van de werkplekken van SC APT SA Braila

  • Gepubliceerd
    09/07/2024
  • Uiterste termijn
    19/08/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    19/08/2024
  • Gunning
    03/10/2024
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: RO221 Brăila
Sector (CPV)
90910000 Reinigingsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,636,560.00 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,635,000.00 RON
Referentienummer inschrijving
2733861_2024PAAPD1493086
Beschrijving

Het doel van het contract is het verlenen van schoonmaakdiensten op de werkplekken van SC APT SA Braila, waarbij alle in het bestek vermelde activiteiten worden uitgevoerd en de in het kader van het contract aangegane verplichtingen in acht worden genomen. De aanbestedende dienst reageert duidelijk en volledig op alle verzoeken om verduidelijking op de elfde dag vóór de uiterste datum voor de indiening van de inschrijving. Aantal dagen tot wanneer om verduidelijkingen kan worden verzocht vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen/gegadigden: 18 dagen vóór de uiterste datum voor de indiening van de inschrijvingen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.e-licitatie.ro
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.e-licitatie.ro
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
19/08/2024 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Pretul ofertei
Geraamde waarde
1,636,560.00 RON
Definitieve waarde van de opdracht
1,635,000.00 RON
Gunning van het contract
Officiële naam: Astru Grup SRL
Postadres:
Stad: Braila
Postcode: 810074
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.