Publications Office of the EU
Verenigd Koninkrijk-Matlock: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Verenigd Koninkrijk-Matlock: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu

  • Gepubliceerd
    26/03/2019
  • Uiterste termijn
    24/04/2019
  • Gunning
    19/12/2019
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Derbyshire Dales District Council
Plaats van uitvoering
NUTS code: UKF1 Derbyshire and Nottinghamshire
Locatie van de koper
NUTS code: UKF1 Derbyshire and Nottinghamshire
Sector (CPV)
90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
40,000,000.00 GBP
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
60,000,000.00 GBP
Referentienummer inschrijving
DN399401
Beschrijving

Derbyshire Dales District Council is seeking to procure a waste and recycling services contract from 2.8.2020 for an initial term of 8 years, with an option to extend for a further 8-year period.
The contractor shall provide services for the duration of the contract period in compliance with all relevant legislation and with consideration to existing policy and guidance including on health and safety and environmental matters.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.eastmidstenders.org/index.html
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

90000000 - Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu

90510000 - Afvalverzameling en –verwerking

90514000 - Diensten voor afvalrecycling

90512000 - Diensten voor afvalvervoer

90511000 - Diensten voor ophalen van vuilnis

90500000 - Diensten op het gebied van vuilnis en afval

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
40,000,000.00 GBP
Definitieve waarde van de opdracht
60,000,000.00 GBP
Gunning van het contract
Officiële naam: Serco Ltd
Postadres: Serco House, 16 Bartley Wood Way, Bartley Wood business Park
Stad: Hook, Hampshire
Postcode: RG27 9UY
Land: GBR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.