Publications Office of the EU
HU-Pécs: Meetinstrumenten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

HU-Pécs: Meetinstrumenten

  • Gepubliceerd
    22/03/2011
  • Uiterste termijn
    04/05/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    04/05/2011
  • Gunning
    05/08/2011
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: HU231 Baranya
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
38410000 Meetinstrumenten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
623,775,519.00 HUF
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
19
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

"Felsőoktatási tevékenységek színvonalának emeléséhez szükséges infrastrukturális és informatikai fejlesztések TIOP-1.3.1-07/1. Science Building" tárgyú projekt II. üteméhez kapcsolódó eszközök beszerzése szállítási szerződés alapján. A szerződés az eszközök leszállítása mellett tartalmazza azok üzembe helyezését és a Megrendelő által részenként kijelölt 2 fő oktatását.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
04/05/2011 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.