Publications Office of the EU
Frankrijk-Albertville: Zware motorvoertuigen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Albertville: Zware motorvoertuigen

  • Gepubliceerd
    24/07/2023
  • Uiterste termijn
    12/09/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    12/09/2023
  • Gunning
    31/10/2023
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
ville d'albertville
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRK27 Savoie
Locatie van de koper
NUTS code: FRK27 Savoie
Sector (CPV)
34140000 Zware motorvoertuigen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
150,700.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Ao23006 Oc
Beschrijving

les prestations sont réglées par des prix forfaitaires.Il n'y a pas de variante autorisée ni de variante imposée ni de Prestations Supplémentaires éventuelles (Pse)

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
http://www.marches-publics.info
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
12/09/2023 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
150,700.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: europe Service
Postadres: av Du Garric
Stad: Aurillac
Postcode: 15000
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.