Publications Office of the EU
“Uitbreiding van het rioolstelsel voor huishoudelijk afvalwater in de Vlaamse stad en de dorpen van Chitoveni en Prisacani, provincie Botosani” - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

“Uitbreiding van het rioolstelsel voor huishoudelijk afvalwater in de Vlaamse stad en de dorpen van Chitoveni en Prisacani, provincie Botosani”

  • Gepubliceerd
    05/04/2024
  • Uiterste termijn
    16/05/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    16/05/2024
  • Gunning
    06/06/2024
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
ORASUL FLAMANZI
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: RO212 Botoşani
Sector (CPV)
45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
37,480,347.79 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
37,441,596.00 RON
Referentienummer inschrijving
9/2024
Beschrijving

Om de doelstelling “Uitbreiding van het rioolstelsel voor huishoudelijk afvalwater in de stad Vlaanderen en de dorpen van Chitoveni en Prisacani, provincie Botosani” te verwezenlijken, wordt voorgesteld het rioolstelsel van PVC-buizen en geprefabriceerde haarden van gewapend beton tot stand te brengen. Het voorgestelde rioleringsstelsel zal de volgende kenmerken hebben: - hoofd- en secundaire rioolleidingen - afvalwaterpompstations - afvoerleidingen in verband met pompstations Beschrijving van de werkzaamheden is beschikbaar in het technisch project in de aanbestedingsstukken. De geraamde waarde van de te gunnen opdracht omvat niet het bedrag van de diverse en onvoorziene uitgaven die zijn vermeld in de projectbegroting (algemene raming), waartoe naargelang van de behoeften toegang kan worden verkregen door de opdracht te wijzigen onder de voorwaarden van artikel 221 van wet nr. 98/2016 inzake overheidsopdrachten. Duur van de uitvoering van de werken: 24 kalendermaanden; Opgelet: De aanbestedende dienst reageert duidelijk en volledig op alle verzoeken om verduidelijking overeenkomstig de verplichting van artikel 161 van wet nr. 98/2016, zoals gewijzigd bij noodverordening nr. 45/2018 van de regering, 18 dagen vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen. Aantal dagen tot wanneer om verduidelijkingen kan worden verzocht vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen/gegadigden: Twaalf dagen. Geraamde totale waarde: geraamde waarde exclusief btw (alleen in cijfers): 37.480.347,79 lei zonder BTW Valuta: RON als volgt uitgesplitst: Hoofdstuk 4. Basisinvesteringskosten: 37 189 071,99 RON excl. btw Hoofdstuk 5.1 Organisatie van de bouwplaats: 291 275,80 RON exclusief btw De geraamde waarde van de te gunnen opdracht omvat niet het bedrag van de diverse en onvoorziene uitgaven die zijn vermeld in de projectbegroting (algemene raming), waartoe indien nodig toegang kan worden verkregen door de opdracht te wijzigen onder de voorwaarden van artikel 221 van wet nr. 98/2016 inzake overheidsopdrachten.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.e-licitatie.ro
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.e-licitatie.ro
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
16/05/2024 14:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

45232400 - Bouwwerkzaamheden voor riool

44100000 - Bouwmaterialen en aanverwante artikelen

45231000 - Aanleg van pijpleidingen, communicatielijnen en elektriciteitsleidingen

45233000 - Aanleg van snelwegen en wegen

Gunningsmethode
Experiența expert cheie 2: Șef de șantier Inginer specialitatea construcții (P3)
Geraamde waarde
37,480,347.79 RON
Definitieve waarde van de opdracht
37,441,596.00 RON
Gunning van het contract
Officiële naam: DIMEX-2000 COMPANY
Postadres:
Stad: Rebra
Postcode: 427240
Land:
Officiële naam: CORNELL'S FLOOR S.R.L.
Postadres:
Stad: Ranghilesti
Postcode: 717352
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.