Publications Office of the EU
Spanje-Murcia: Motorvoertuigen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Spanje-Murcia: Motorvoertuigen

  • Gepubliceerd
    02/08/2023
  • Uiterste termijn
    04/09/2023
  • Gunning
    11/01/2024
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Murcia
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES620 Murcia
Locatie van de koper
NUTS code: ES620 Murcia
Sector (CPV)
34100000 Motorvoertuigen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
293,400.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
2023_0091
Beschrijving

Levering door operationele lease (huur), van vier voertuigen met badges en uitrustingsset voor de dienst van de lokale politie, met optie om te kopen, via kavels

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Murcia
Nationaal registratienummer: P3003000A
Postadres: Glorieta de España, 1
Stad: Murcia
NUTS-code: ES620
Postcode: 30004
Land: ESP
Contactpersoon: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Murcia
Hoofdadres: http://www.murcia.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.