Publications Office of the EU
Polen-Lipsko: Farmaceutische producten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Lipsko: Farmaceutische producten

  • Gepubliceerd
    27/02/2014
  • Uiterste termijn
    08/04/2014
  • Opening van de inschrijvingen
    08/04/2014
  • Gunning
    28/04/2014
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL921 Radomski
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
33600000 Farmaceutische producten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
362,493.79 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,378,963.20 PLN
Aantal percelen
38
Referentienummer inschrijving
ZP/05/2014
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia są dostawy produktów farmaceutycznych dla potrzeb apteki szpitalnej Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej z siedzibą 27-300 Lipsko ul. J. Śniadeckiego 2, zwanego dalej zamawiającym, w podziale na 38 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik numer 2 do SIWZ).

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
08/04/2014 09:15
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.