Publications Office of the EU
Duitsland-Bad Homburg: Bouwwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Bad Homburg: Bouwwerkzaamheden

  • Gepubliceerd
    01/03/2023
  • Uiterste termijn
    03/04/2023
  • Opening van de inschrijvingen
    03/04/2023
  • Gunning
    09/05/2023
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Deutsches Jugendherbergswerk
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Locatie van de koper
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Sector (CPV)
45000000 Bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,520,533.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,482,610.50 EUR
Referentienummer inschrijving
23-04-03-1000
Beschrijving

Das Deutsche Jugendherbergswerk (Landesverband Hessen e. V.) beabsichtigt die bestehende Jugendherberge vollständig und komplett abzubrechen. Ein Neubau der Jugendherberge soll bis ca. August 2025 fertiggestellt sein.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YJV6FJR
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
03/04/2023 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
2,520,533.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
2,482,610.50 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Fritz Meyer GmbH
Postadres: Schlossplatz 1a
Stad: Altenkirchen
Postcode: 57610
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.