Publications Office of the EU
Travaux de plomberie, de ventilation et d'assainissement pour l'ensemble des bâtiments, des locaux et des sites de l'Université Paris Saclay - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Travaux de plomberie, de ventilation et d'assainissement pour l'ensemble des bâtiments, des locaux et des sites de l'Université Paris Saclay

  • Gepubliceerd
    17/04/2025
  • Uiterste termijn
    30/05/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    30/05/2025
  • Gunning
    27/08/2025
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Université Paris-Saclay
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: FR104 Essonne
Sector (CPV)
45330000 Loodgieterswerk
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,000,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
2024-A127
Beschrijving

Travaux de plomberie, de ventilation et d'assainissement pour l'ensemble des bâtiments, des locaux et des sites de l'Université Paris Saclay L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande. Les prestations sont réglées par des prix unitaires. Les travaux consistent à fournir les équipements nécessaires et à les installer suivant les règles de l'art, l'ensemble du matériel sera conforme aux normes CE, AFNOR et NF. Les travaux à réaliser par l'entreprise dans le cadre de son marché sont essentiellement des travaux, de réparations et d'installations de plomberie, d'assainissement et de ventilation sur des réseaux d'eau froide (EF), d'eau chaude sanitaire (ECS), de gaz, d'eau usée (EU), d'eau vanne (EV), d'eau pluviale (EP), d'appareillages sanitaires, de gaines de ventilation, de moteurs et de ventilateurs, d'extraction aéraulique, de clapets coupe-feu, etc… Les travaux à réaliser concernent l'ensemble des services et laboratoires rattachés aux composantes de l'Université Paris-Saclay Les différentes composantes de l'Université Paris-Saclay sont réparties selon différents lieux géographiques : Bâtiments situés sur le Site de Bures/Orsay/Gif sur Yvette ( 91) et Bâtiments situés sur les autres sites (Sites du 92 et 94) La liste n'est pas exhaustive

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
https://www.marches-publics.gouv.fr
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/05/2025 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Valeur technique de l'offre
Gewicht (percentage, exact): 45
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Performances en matière d'insertion professionnelle des publics en difficulté
Gewicht (percentage, exact): 5
Criterium:
Type: quality
Beschrijving: Performances en matière de protection de l'environnement
Gewicht (percentage, exact): 5
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Prix
Gewicht (percentage, exact): 45
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
4,000,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: BALAS SAS
Postadres:
Stad: Gennevilliers Cedex
Postcode: 92238
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.