Publications Office of the EU
I-Florence: Diensten voor het verzamelen van straatafval - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Florence: Diensten voor het verzamelen van straatafval

  • Gunning
    14/10/2011
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
90511300 Diensten voor het verzamelen van straatafval
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,160,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
169/2011
Beschrijving

Servizio di raccolta ingombranti, con apposito contact center, nei comuni di Firenze, Campi Bisenzio, Calenzano, Signa e Sesto Fiorentino e servizio di pulizia delle postazioni cassonetto nell’area di Campo di Marte del Comune di Firenze.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Not specified
Geraamde waarde
1,160,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Valfreddana Recuperi SRL
Postadres:
Stad: Lunata
Postcode:
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.