Publications Office of the EU
Duitsland-Berlijn: Muntplaatjes - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Berlijn: Muntplaatjes

  • Gepubliceerd
    27/04/2020
  • Uiterste termijn
    28/05/2020
  • Opening van de inschrijvingen
    29/05/2020
  • Gunning
    23/06/2020
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Bundesverwaltungsamt (BVA)
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE Deutschland
Locatie van de koper
NUTS code: DE300 Berlin
Sector (CPV)
44451000 Muntplaatjes
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Z I 5-X-56/20
Beschrijving

Im Rahmen des hier gegenständlichen Vergabeverfahrens wird ein Auftrag zur Herstellung und Lieferung von Münzplättchen in Stempelglanzausführung (50-Eurocent und 1 Euro) für die Kursmünzenserien vergeben.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=324515
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
29/05/2020 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
1.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
1.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Freiberger Eurometall GmbH
Postadres: Caröl-Schiffner-Str. 11
Stad: Freiberg
Postcode: 09599
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.