Publications Office of the EU
Suministro de material para la realización de Intervenciones Diagnósticas o Terapéuticas en Patologías Congénitas en la Unidad de Hemodinámica del Hospital Miguel Servet de Zaragoza - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de material para la realización de Intervenciones Diagnósticas o Terapéuticas en Patologías Congénitas en la Unidad de Hemodinámica del Hospital Miguel Servet de Zaragoza

  • Gepubliceerd
    27/09/2024
  • Uiterste termijn
    28/10/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    31/10/2024
  • Gunning
    11/02/2025
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Gerencia Sector Sanitario de Zaragoza 2
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ES243 Zaragoza
Sector (CPV)
33100000 Medische apparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,894,673.61 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
36
Referentienummer inschrijving
SAS_Z2_2024_PA_117
Beschrijving

Suministro de material para la realización de Intervenciones Diagnósticas o Terapéuticas en Patologías Congénitas en la Unidad de Hemodinámica del Hospital Miguel Servet de Zaragoza

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
required
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
31/10/2024 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.