Publications Office of the EU
Nederland-Rotterdam: Parkeermeters - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Nederland-Rotterdam: Parkeermeters

  • Gepubliceerd
    27/07/2012
  • Uiterste termijn
    03/09/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    03/09/2012
  • Gunning
    08/01/2013
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Gemeente Rotterdam
Plaats van uitvoering
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
38730000 Parkeermeters
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
1970712.BN.00007-2
Beschrijving

Levering van parkeerautomaten en een parkeerbeheersysteem.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
03/09/2012 10:05
Plaats van uitvoering
CPV-code

38730000 - Parkeermeters

51210000 - Installatie van meetuitrusting

34000000 - Vervoersmaterieel en bijbehorende producten

51200000 - Installatie van meet-, controle-, test- en navigatie-uitrusting

98351000 - Beheersdiensten van parkeerruimte

98350000 - Diensten voor stortplaats

34926000 - Parkeerregulatieapparatuur

98000000 - Overige gemeenschaps-, sociale en persoonlijke diensten

98300000 - Diverse diensten

51000000 - Installatiediensten (uitgezonderd software)

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Schmit Parkeersystemen BV
Postadres: Platinastraat 65
Stad: Zoetermeer
Postcode: 2718 SZ
Land: NLD
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.