Publications Office of the EU
PL-Gdansk: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

PL-Gdansk: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning

  • Gepubliceerd
    22/11/2011
  • Uiterste termijn
    28/12/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    28/12/2011
  • Gunning
    25/01/2012
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Uniwersytet Gdański,
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL634 Gdański
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
1,382,114.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,094,700.00 PLN
Referentienummer inschrijving
A120-211-196/11/GR
Beschrijving

2.1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej (wielobranżowy projekt koncepcyjny, projekt budowlany wraz z pozwoleniem na budowę, projekty wykonawcze, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary robót, kosztorys inwestorski, harmonogram finansoworzeczowy realizacji inwestycji, materiały do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko) wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania inwestycyjnego:
„Budynek Instytutu Biotechnologii Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Kampusie Oliwa”.
Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień: 71.24.00.00-2 (Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania).
Dokumentację należy wykonać w fazie projektu: koncepcyjnego, budowlanego i wykonawczego poprzedzonych wstępną koncepcją technologiczno-architektoniczną sporządzoną przez Wykonawcę na etapie składania oferty i stanowiącą ofertę.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/12/2011 12:15
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
1,382,114.00 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
1,094,700.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: Warsztatem Architektury Pracownia Autorska Krzysztof Kozłowski
Postadres: ul. Armii Krajowej 85
Stad: Sopot
Postcode: 81-844
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.