Publications Office of the EU
Verenigd Koninkrijk-Ipswich: Bouwwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Verenigd Koninkrijk-Ipswich: Bouwwerkzaamheden

  • Gunning
    17/07/2012
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: UKH14 Suffolk
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
45000000 Bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
5,000,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
4,286,078.50 GBP
Referentienummer inschrijving
CD0469
Beschrijving

Transport works in Ipswich town centre involving construction of traffic signalled junction and demolition of subways associated with existing roundabout, reconstruction of two bus stations, works to carriageways and footways of town centre roads and associated hard and soft landscaping. The value of this project is estimated in the area of 5 to 10 million GBP, this however is not guaranteed.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
5,000,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
4,286,078.50 GBP
Gunning van het contract
Officiële naam: Skanska Construction UK Ltd. t/a Skanska Infrastructure Services
Postadres: Maple Cross House, Denham Way, Maple Cross, Hertfordshire
Stad: Rickmansworth
Postcode: WD3 9SW
Land: GBR
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.