Publications Office of the EU
1 Mitarbeiter in ANÜ (m/w/d) – Mitarbeiter im operativen Strahlenschutz / TSOE-A03 - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

1 Mitarbeiter in ANÜ (m/w/d) – Mitarbeiter im operativen Strahlenschutz / TSOE-A03

  • Gepubliceerd
    30/05/2024
  • Uiterste termijn
    03/07/2024
  • Gunning
    22/08/2024
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Kerntechnische Entsorgung Karlsruhe GmbH
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: DE123 Karlsruhe, Landkreis
Sector (CPV)
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2024000382SOR
Beschrijving

1 Mitarbeiter in ANÜ (m/w/d) – Mitarbeiter im operativen Strahlenschutz / TSOE-A03

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/a5433f6c-84e8-4b00-a8be-11ead0f8fe7d
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/a5433f6c-84e8-4b00-a8be-11ead0f8fe7d
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
CPV-code

79620000 - Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel

72000000 - IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning

90721000 - Milieuveiligheidsdiensten

34000000 - Vervoersmaterieel en bijbehorende producten

90700000 - Milieuzorgdiensten

90000000 - Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu

90720000 - Milieubescherming

Gunningsmethode
Preis
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: Veltec GmbH & Co. KG
Postadres:
Stad: Karlsruhe
Postcode: 76187
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.