Publications Office of the EU
Duitsland-Freiburg im Breisgau: Houtwerk - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Freiburg im Breisgau: Houtwerk

  • Gepubliceerd
    12/11/2016
  • Uiterste termijn
    13/12/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    13/12/2016
  • Gunning
    01/02/2017
  • Vandaag
    07/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Plaats van uitvoering
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Locatie van de koper
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Sector (CPV)
45422100 Houtwerk
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
962,065.50 EUR
Referentienummer inschrijving
16-08272
Beschrijving

Holzbau-, Dachabdichtungs- und Klempnerarbeiten.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Postadres: Kartäuserstraße 61b
Stad: Freiburg
NUTS-code: DE132
Postcode: 79104
Land: DEU
Hoofdadres: www.hba-freiburg.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
13/12/2016 11:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
962,065.50 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Zimmerei Brunneke GmbH
Postadres: Dalverser Str. 18
Stad: Berge
Postcode: 49626
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.