Publications Office of the EU
"Извършване на неотложни аварийни действия за премахване на паднали дървета и осигуряване проводимостта на река Искър в участъка от Кокаленски водопад до пешеходния мост на реката при с. Панчарево /при рибарник Панчарево / - район "Панчарево". - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

"Извършване на неотложни аварийни действия за премахване на паднали дървета и осигуряване проводимостта на река Искър в участъка от Кокаленски водопад до пешеходния мост на реката при с. Панчарево /при рибарник Панчарево / - район "Панчарево".

  • Gepubliceerd
    06/11/2024
  • Uiterste termijn
    19/11/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    20/11/2024
  • Gunning
    11/02/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
СТОЛИЧНА ОБЩИНА
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: BG411 София (столица)
Sector (CPV)
90600000 Verwijderen, schoonmaken en ontsmetten binnen een stedelijke en/of landelijke omgeving
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
52,226.67 BGN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
435752
Beschrijving

Предметът на поръчката включва следните видовете дейности: 1. Отсичане на дървета с почистване на клони, машинно раздробяване и нарязване на дърветата на форматна дължина-1,00 м. с диаметър до 40 см 2. Натоварване годна дървесина на транспорт и превоз до временни площадки 3. Изкореняване машинно на дънери от коритото на реката 4. Натоварване дънери с товарачна машина на транспорт 5. Ръчно натоварване на остатъчни клони на транспорт 6. Превоз на дънери и остатъчни клони на временни депа 7. Натоварване на смесени отпадъци на транспорт с багер 8. Извозване смесени отпадъци със самосвал до 35 км 9. Измиване гуми на транспортните средства преди извозване 10. Доставка, монтаж, демонтаж и извозване на химически WC и други

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://app.eop.bg/today/435752
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://app.eop.bg/today/435752
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/11/2024 14:00
Gunningsmethode
НАЙ-НИСКА ЦЕНА
Geraamde waarde
52,226.67 BGN
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: РАЙСТРОЙ ЕООД
Postadres:
Stad: гр. София
Postcode: 1278
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.