Publications Office of the EU
Ontvangst en behandeling van afvalverbrandingsmaterialen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Ontvangst en behandeling van afvalverbrandingsmaterialen

  • Gepubliceerd
    04/12/2023
  • Uiterste termijn
    12/01/2024
  • Opening van de inschrijvingen
    15/01/2024
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: SE224 Skåne län
Sector (CPV)
90513300 Diensten voor afvalverbranding
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
30,000,000.00 SEK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
2023-459
Beschrijving

LSR accepteert afval voor verbranding door inzameling bij huishoudens in de vorm van restafval en in de vorm van grof afval van recyclingcentra. Daarnaast wordt houtbeschermd hout ook ingezameld voor verbranding via onze recyclingcentra. Het doel van de aanbesteding is om de behandeling door verbranding van bestaande fracties aan te kopen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
15/01/2024 00:00
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving:
Gewicht (percentage, exact):
Geraamde waarde
30,000,000.00 SEK
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Officiële naam: SYSAV Industri AB
Postadres:
Stad: MALMÖ
Postcode: 20213
Land:
Officiële naam: Öresundskraft Kraft & Värme Aktiebolag
Postadres:
Stad: HELSINGBORG
Postcode: 25106
Land:
Officiële naam: Halmstads Energi och Miljö AB
Postadres:
Stad: HALMSTAD
Postcode: 30102
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.