Publications Office of the EU
Raamovereenkomst inzake leveringen Diverse levensmiddelen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Raamovereenkomst inzake leveringen Diverse levensmiddelen

  • Gepubliceerd
    07/08/2026
  • Vandaag
    06/09/2026
  • Uiterste termijn
    07/09/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    07/09/2026
Status
Gepubliceerd
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: RO125 Mureş
Sector (CPV)
15800000 Diverse voedingsmiddelen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,501,004.10 RON
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
4323209/2026/21084/04.08.2026
Beschrijving

Diverse voedselvoorzieningsovereenkomst AC zal op alle verzoeken duidelijk en volledig reageren op de elfde dag vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen. Aantal dagen tot welke verduidelijkingen kunnen worden gevraagd vóór de uiterste datum voor de indiening van inschrijvingen/gegadigden 18 dagen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.e-licitatie.ro
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://www.e-licitatie.ro
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/09/2026 14:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.