Publications Office of the EU
PL-Legnica: Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Legnica: Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval

  • Gepubliceerd
    21/10/2011
  • Uiterste termijn
    01/12/2011
  • Opening van de inschrijvingen
    01/12/2011
  • Gunning
    14/12/2011
  • Vandaag
    02/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL516 Legnicko-Głogowski
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
34144510 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
931,700.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
895,000.00 PLN
Referentienummer inschrijving
TP/TO/7/2011
Beschrijving

Dostawa fabrycznie nowego pojazdu z zabudową śmieciarki z tylnym załadunkiem wyposażoną w żuraw hydrauliczny do selektywnej zbiorki odpadów wraz z pojemnikami do selektywnej zbiórki odpadów.
Dostawa pojemników do selektywnej zbiórki odpadów:
a) pojemniki o pojemności 1 100 l - 60 szt.
b) pojemniki o pojemności 1,5 m3 typu "igloo/dzwon" - 40 szt.
c) pojemniki o pojemności 2,5 m3 (siatkowe) - 20 szt.
Samochód oraz pojemniki fabrycznie nowe - rok produkcji 2011.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SIWZ.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
01/12/2011 09:15
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
931,700.00 PLN
Definitieve waarde van de opdracht
895,000.00 PLN
Gunning van het contract
Officiële naam: EKOCEL Sp. z o.o.
Postadres: ul. Kmdr. E. Szystowskiego 10
Stad: Puck
Postcode: 84-100
Land: POL
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.