Publications Office of the EU
Duitsland-Sangerhausen: Rioolonderzoeksdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Duitsland-Sangerhausen: Rioolonderzoeksdiensten

  • Gepubliceerd
    27/10/2018
  • Uiterste termijn
    30/11/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    30/11/2018
  • Gunning
    07/02/2019
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Wasserverband Südharz
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEE0A Mansfeld-Südharz
Locatie van de koper
NUTS code: DEE0A Mansfeld-Südharz
Sector (CPV)
90491000 Rioolonderzoeksdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
904,669.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
2019-AW-09
Beschrijving

Folgende Leistungen sind im Wesentlichen auszuführen
Kanalinspektion im Verbandsgebiet des WVB Südharz vom 4.2.2019 bis 31.12.2019
Los 1: Kanalinspektion der Kernstadt Sangerhausen
Kanalinspektion DN 150 – DN 1 000 ca. 80 km
Schachtinspektion 1600 Stück
Los 2: Kanalinspektion des Östlichen Verbandsgebietes
Kanalinspektion DN 150 – DN 1 000 ca. 50 km
Schachtinspektion 1 000 Stück
Los 3: Kanalinspektion des Mittleren Verbandsgebietes
Kanalinspektion DN 150 – DN 1 000 ca. 55 km
Schachtinspektion 1 100 Stück
Los 4: Kanalinspektion des Westlichen Verbandsgebietes
Kanalinspektion DN 150 – DN 1 000 ca. 50 km
Schachtinspektion 1 000 Stück

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Wasserverband Südharz
Postadres: Am Brühl 7
Stad: Sangerhausen
NUTS-code: DEE0A
Postcode: 06526
Land: DEU
Contactpersoon: Vergabestelle Wasserverband Südharz
Hoofdadres: https://www.wasser-suedharz.de
Elektronisch via:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=222876
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
30/11/2018 10:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.