Publications Office of the EU
PL-Rzeszów: Straatreinigings- en veegdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

PL-Rzeszów: Straatreinigings- en veegdiensten

  • Gepubliceerd
    11/02/2012
  • Uiterste termijn
    20/03/2012
  • Opening van de inschrijvingen
    20/03/2012
  • Gunning
    04/05/2012
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
60,791.04 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,415,742.86 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
18
Referentienummer inschrijving
GDDKiA O/Rz-R2-284/R/15/2012
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest: „Wykonanie pozimowego oczyszczenia nawierzchni jezdni, ciągów pieszo-rowerowych i chodników po sezonie zimowym 2011/2012, 2012/2013, 2013/2014, 2014/2015 i oczyszczania nawierzchni jezdni, ciągów pieszo-rowerowych i chodników w okresie wiosna – lato – jesień 2012, 2013, 2014, 2015 r. na odcinkach dróg krajowych administrowanych przez Oddział w Rzeszowie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad”z podziałem na następujące zadania:
Zadanie nr 1:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i chodników,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni i chodników w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 4E-40 Jędrzychowice – Korczowa na odcinku Machowa - Brzezówka od km 527+456 do km 534+964 - odc. Machowa-,
— od km 0 + 000 do km 2 + 501 - Obw. Pilzna,
— od km 538 + 256 do km 559+542 - Brzezówka.
Zadanie nr 2:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i chodników,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni i chodników w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 4E-40 Jędrzychowice – Korczowa na odcinku Rzeszów- Łańcut oraz na drodze krajowej nr 9 Radom-Barwinek, odc. Rzeszów-Domaradz.
Droga krajowa nr 4 E40: od km 602+347 do km 614+637 Rzeszów - Łańcut.
Droga krajowa nr 9: od km 200+952 do km 232+764 Rzeszów - Domaradz.
Zadanie nr 3:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni na drodze nr 19 Lublin - Rzeszów od km 406+189 do km 407+127 w miejscowości Zdziary.
Zadanie nr 4:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni,
— na drodze nr 77 Lipnik -Przemyśl od km 36+497do km 37+ 911 w miejscowości Zbydniów od km 40+762 do km 41+ 550 w miejscowości Turbia.
Zadanie nr 5:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i ciągów pieszo-rowerowych,
— na drodze nr 77 i 77a Lipnik - Przemyśl w miejscowości Stalowa Wola od km 0+130 do km 0+670 [obwodnica] - jezdnia od km 2+831 do km 5+300 [obwodnica] - jezdnia od km 47+820 do km 53+293 – jezdnia+ ciągi pieszo-rowerowe,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 77 i 77a Lipnik - Przemyśl wmiejscowości Stalowa Wola od km 2+831 do km 5+300 [obwodnica],
— od km 47+820 do km 53+293.
Zadanie nr 6:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i ciągów pieszo-rowerowych oczyszczanie nawierzchni jezdni w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 77 Lipnik - Przemyśl w miejscowości Nisko od km 53+300 do km 56+520 - ciągi pieszo-rowerowe oraz od km 56+478 do km 58+900 - jezdnia.
Zadanie nr 7:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni,
— na drodze nr 77 Lipnik - Przemyśl,
— od km 70+766 do km 73+470 w miejscowości Rudnik.
Zadanie nr 8:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i chodników,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni i chodników w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 9 Radom - Barwinek na odcinku Miejsce Piastowe - Barwinek od km 256+775 - 285+633.
Zadanie nr 9:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i chodników,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni i chodników w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 28 Zator –Medyka-Gr.P. na odcinku Jasło - Krosno od km 211+058 do km 226+594.
Zadanie nr 10:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i chodników,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni i chodników w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 77 Lipnik - Przemyśl m. Leżajsk od km 92+772 do km 96+004.
Zadanie nr 11:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i chodników,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni i chodników w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 77 Lipnik -Przemyśl m. Dębno, od km 104+390 do km 106+032.
Zadanie nr 12:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i chodników,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni i chodników w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 77 Lipnik -Przemyśl m. Tryńcza i m. Gorzyce od km 109+883 do km 111+848 Tryńcza od km 114+106 do km 115+222Gorzyce.
Zadanie nr 13:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i chodników,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni i chodników w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 77 Lipnik–Przemyśl m. Jarosław od km 126+985 do km 130+429.
Zadanie nr 14:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i chodników,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni i chodników w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 77 Lipnik–Przemyśl odc. Skołoszów –Przemyśl od km 130+437 do 143+261.
Zadanie nr 15:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i chodników,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni i chodników w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 84 Sanok –Lesko – Gr.P. oraz nr 28 Zator – Medyka – Gr. P.
DK 28 od km 259+833 do km 261+288 m. Zarszyn.
DK 28 od km 271+000 do km 276+843 m. Sanok.
DK 84 od km 0+000 do km 3+210, ul. Lipińskiego m. Sanok.
DK 84 od km 0+547 do km 1+556 ul. Beksińskiego i ul. Dworcowa m. Sanok.
Zadanie nr 16:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i chodników,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni i chodników w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 84 Sanok –Lesko – Gr. P. w m. Zagórz od km 6+320 do km 7+515.
Zadanie nr 17:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i chodników,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni i chodników w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 84 Sanok –Lesko – Gr. P. w m. Lesko od km 13+985 do km 16+426.
Zadanie nr 18:
— pozimowe oczyszczenie nawierzchni jezdni i chodników,
— oczyszczanie nawierzchni jezdni i chodników w okresie wiosna – lato – jesień na drodze nr 84 Sanok –Lesko – Gr. P. w m. Ustrzyki Dolne i w m. Krościenko od km 37+825 do km 40+726 oraz od km 47+977 do km 48+047.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Submission for one or more lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aankondiging betreft een overheidsopdracht
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/03/2012 11:10
CPV-code

90610000 - Straatreinigings- en veegdiensten

90620000 - Sneeuwruimingsdiensten

45200000 - Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden

45000000 - Bouwwerkzaamheden

45230000 - Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen

45233000 - Aanleg van snelwegen en wegen

Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.