Publications Office of the EU
Polen-Łódź: Videorecorders - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Łódź: Videorecorders

  • Gepubliceerd
    04/05/2022
  • Uiterste termijn
    14/06/2022
  • Gunning
    23/08/2022
  • Vandaag
    04/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL Polska
Locatie van de koper
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Sector (CPV)
32333100 Videorecorders
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
231,192.00 PLN
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,339,350.00 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
4
Referentienummer inschrijving
NS.270.1.2022
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamer nasobnych, video rejestratorów samochodowych, fotopułapek z akcesoriami oraz kamer termowizyjnych. Opis techniczny dla każdej z części został zawarty w załącznikach do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarto w projekcie umowy.
32333100-7 Rejestratory obrazu wideo
32333200-8 Kamery wideo
34971000-4 Urządzenia bezpośredniego monitorowania
30233000-1 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
32222000-5 Maszyny kodujące sygnał wideo

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych
Postadres: ul. Legionów 113
Stad: Łódź
NUTS-code: PL711
Postcode: 91-073
Land: POL
Contactpersoon: Paweł Bodzioch
Hoofdadres: https://zup.lodz.lasy.gov.pl/
Elektronisch via:
https://epuap.gov.pl/wps/portal/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.