Publications Office of the EU
Polen-Poznań: Detectie- en analyseapparatuur - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Poznań: Detectie- en analyseapparatuur

  • Gepubliceerd
    10/05/2021
  • Uiterste termijn
    07/06/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    07/06/2021
  • Gunning
    27/09/2021
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego
Plaats van uitvoering
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Locatie van de koper
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Sector (CPV)
38430000 Detectie- en analyseapparatuur
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
27,121.95 PLN
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
PN-36/21
Beschrijving

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją aparatu do barwienia preparatów i przeszkolenie personelu Zamawiającego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://platformazakupowa.pl/pn/ump
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/06/2021 09:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.