Publications Office of the EU
Frankrijk-La Colle-sur-Loup: Verzekeringsdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-La Colle-sur-Loup: Verzekeringsdiensten

  • Gepubliceerd
    12/05/2017
  • Uiterste termijn
    25/07/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    26/07/2017
  • Gunning
    19/10/2017
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Commune de La Colle-sur-Loup
Plaats van uitvoering
NUTS code: FR France
Locatie van de koper
NUTS code: FR France
Sector (CPV)
66510000 Verzekeringsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
148,155.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
AO 17V07
Beschrijving

Souscription de contrats d'assurance pour la ville de La Colle-sur-Loup.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Commune de La Colle-sur-Loup
Nationaal registratienummer: 21060044100013
Postadres: chemin du Canadel
Stad: La Colle-sur-Loup
NUTS-code: FR
Postcode: 06480
Land: FRA
Contactpersoon: Hélène Tsouvalas
Hoofdadres: http://www.lacollesurloup.fr
Elektronisch via:
http://www.marches-securises.fr
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met single ondernemer
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
26/07/2017 08:30
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.