Publications Office of the EU
Italië-Rome: Bankdiensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italië-Rome: Bankdiensten

  • Gepubliceerd
    21/12/2020
  • Uiterste termijn
    01/02/2021
  • Opening van de inschrijvingen
    02/02/2021
  • Gunning
    17/11/2021
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
ATAC S.P.A. AZIENDA PER LA MOBILITÀ
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITI43 Roma
Locatie van de koper
NUTS code: ITI43 Roma
Sector (CPV)
66110000 Bankdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
4,149,319.15 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
3,421,014.50 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Procedura Aperta, ai sensi dell’art. 3, comma 1, lett sss), dell’art.60 e dell’art. 122 del D.Lgs 50/16, per l’affidamento dell’appalto, rientrante nell’ambito dei settori speciali, relativo ad un Servizio di Pagamento elettronico unico ed integrato (di seguito Servizio di Pagamento o Payment Service) in grado di gestire i pagamenti relativi alle transazioni EMV Transit, a quelle delle Macchine Emettitrici di Biglietti (MEB), a quelle effettuate nelle biglietterie, a quelle relative alla verifica dei Titoli di viaggio e a quelle dell’e-commerce, da esperire con il sistema dell’e-procurement

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Atac SpA Azienda per la mobilità
Postadres: via Prenestina 45
Stad: Roma
NUTS-code: ITI43
Land: ITA
Contactpersoon: Stefania Paoletti
Hoofdadres: http://www.atac.roma.it/
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/02/2021 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
4,149,319.15 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
3,421,014.50 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: SIA S.p.A
Postadres: VIA PRENESTINA, 45
Stad: Milano (MI)
Postcode: 20136
Land: ITA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.