Publications Office of the EU
Italië-Cuneo: Diverse medische instrumenten en producten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Italië-Cuneo: Diverse medische instrumenten en producten

  • Gepubliceerd
    14/11/2017
  • Uiterste termijn
    15/12/2017
  • Opening van de inschrijvingen
    19/12/2017
  • Gunning
    28/12/2017
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
ASL CN1
Plaats van uitvoering
NUTS code: ITC16 Cuneo
Locatie van de koper
NUTS code: ITC16 Cuneo
Sector (CPV)
33190000 Diverse medische instrumenten en producten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,596,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
14,252,000.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
2
Referentienummer inschrijving
6898282
Beschrijving

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: ASL CN1
Postadres: Via Carlo Boggio 12
Stad: Cuneo
NUTS-code: ITC16
Postcode: 12100
Land: ITA
Contactpersoon: dott.ssa Laura Carignano
Hoofdadres: www.aslcn1.it
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
De aanbesteding omvat de vaststelling van een raamovereenkomst
Raamovereenkomst met several ondernemers
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
19/12/2017 10:00
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.