Publications Office of the EU
Waarborgen van humanitaire winteractie Troja – winterseizoenen 2025/2026 en 2026/2027” - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Waarborgen van humanitaire winteractie Troja – winterseizoenen 2025/2026 en 2026/2027”

  • Gepubliceerd
    18/09/2025
  • Uiterste termijn
    20/10/2025
  • Opening van de inschrijvingen
    20/10/2025
  • Gunning
    25/11/2025
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Centrum sociálních služeb Praha
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sector (CPV)
50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
20,000,000.00 CZK
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
19,488,668.00 CZK
Referentienummer inschrijving
13a
Beschrijving

Verwerving van de aangelegenheden die bestaan in de alomvattende verstrekking van humanitaire winterhulp door /ZHO/ Troja voor de winterseizoenen 2025/2026 en 2026/2027 op perceel nr. 440/3 k.ú Troja, de in het contract overeengekomen tijd en reikwijdte. De bepaling van de SBZ Troja voor één winterseizoen omvat voornamelijk de volgende zaken: i. zorgen voor de verhuur van de ruimtelijke systemen — containers en aangrenzende mobiele apparatuur van de Troja-schuilplaats, installatie, deïnstallatie na het einde van het winterseizoen ii. zorgen voor het vervoer van de ruimtelijke systemen — containers en aangrenzende mobiele apparatuur van de Troja-schuilplaats naar en van de plaats van laden en lossen voor het gegeven winterseizoen iii. zorgen voor het beheer van de gebouwde Troja-schuilplaats en de verlening van technische ondersteuning voor de duur van het gegeven winterseizoen iv. coördineren van alle leveranciers bij het waarborgen van alle bovengenoemde zaken om de Troja-schuilplaats naar behoren en tijdig te bouwen, zorgen voor de juiste en veilige werking ervan voor mensen in nood, daaropvolgende deïnstallatie van de Troja-schuilplaats, evacuatie, reiniging van het perceel nr. 440/3 kú. ú. ú. Troy en zijn protocoloverdracht aan de directeur.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tenderarena.cz/profily/csspraha
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: vereist
https://tenderarena.cz/profily/csspraha
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
20/10/2025 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
nabídková cena
Geraamde waarde
20,000,000.00 CZK
Definitieve waarde van de opdracht
19,488,668.00 CZK
Gunning van het contract
Officiële naam: New Genic Energy s.r.o.
Postadres:
Stad: Praha - Malá Strana
Postcode: 11800
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.