Publications Office of the EU
Laden, vervoeren en behandelen van percolaat (EER 19.07.03) geproduceerd door de fabrieken CRISPA (Jolanda di Savoia - FE) en CAPRILE (Codigoro - FE) - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Laden, vervoeren en behandelen van percolaat (EER 19.07.03) geproduceerd door de fabrieken CRISPA (Jolanda di Savoia - FE) en CAPRILE (Codigoro - FE)

  • Gunning
    18/07/2025
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Area Impianti SpA
Plaats van uitvoering
NUTS code: Meerdere plaatsen van uitvoering
Locatie van de koper
NUTS code: ITH56 Ferrara
Sector (CPV)
90510000 Afvalverzameling en –verwerking
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
2,406,556.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Laden, vervoeren en behandelen van percolaat (EER 19.07.03) geproduceerd door de fabrieken CRISPA (Jolanda di Savoia - FE) en CAPRILE (Codigoro - FE)

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Niet beschikbaar
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
CPV-code

90510000 - Afvalverzameling en –verwerking

90512000 - Diensten voor afvalvervoer

Gunningsmethode
Criterium:
Type: price
Beschrijving: Prezzo
Gewicht (percentage, exact): 100
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
2,406,556.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: MELANDRI EMANUELE
Postadres:
Stad: FAENZA (RA)
Postcode: 48018
Land:
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.