Publications Office of the EU
Duitsland-Dortmund: Civieltechnische en bouwwerkzaamheden - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Duitsland-Dortmund: Civieltechnische en bouwwerkzaamheden

  • Gepubliceerd
    21/07/2018
  • Uiterste termijn
    18/09/2018
  • Opening van de inschrijvingen
    18/09/2018
  • Gunning
    13/12/2018
  • Vandaag
    31/08/2026
Status
Gunning
Soort contract
Works
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Dortmund – Tiefbauamt
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Locatie van de koper
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Sector (CPV)
45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,660,369.00 EUR
Referentienummer inschrijving
H/11106
Beschrijving

Verbouwingswerkzaamheden aan bestaande toegangspunten tot het lichte spoorwegsysteem van het hoofdstation van de DO in het kader van de dagelijkse exploitatie

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Stadt Dortmund - Tiefbauamt
Postadres: Königswall 14
Stad: Dortmund
NUTS-code: DEA52
Postcode: 44137
Land: DEU
Hoofdadres: www.dortmund.de/tiefbauamt
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
18/09/2018 11:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1,660,369.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Hofschröer GmbH & Co.KG
Postadres:
Stad: Lingen
Postcode:
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.