Publications Office of the EU
Zweden-Västerås: Reparatie en onderhoud van auto's - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zweden-Västerås: Reparatie en onderhoud van auto's

  • Gepubliceerd
    19/02/2019
  • Uiterste termijn
    22/03/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    23/03/2019
  • Gunning
    28/03/2019
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Vafabmiljö Kommunalförbund
Plaats van uitvoering
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Locatie van de koper
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Sector (CPV)
50112000 Reparatie en onderhoud van auto's
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,000,000.00 SEK
Referentienummer inschrijving
2019/0139-VKF-4502
Beschrijving

Service och reparation av fordon

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afvvmdovwh&GoTo=Tender
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
23/03/2019 00:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
1,000,000.00 SEK
Gunning van het contract
Officiële naam: Wist Last & Buss AB
Postadres: Box 380
Stad: Östersund
Postcode: 831 25
Land: SWE
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.