Publications Office of the EU
Diensten van het mediaagentschap voor de behoeften van het Letse agentschap voor investeringen en ontwikkeling - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

Diensten van het mediaagentschap voor de behoeften van het Letse agentschap voor investeringen en ontwikkeling

  • Gepubliceerd
    02/09/2026
  • Vandaag
    06/09/2026
  • Uiterste termijn
    02/10/2026
  • Opening van de inschrijvingen
    02/10/2026
Status
Gepubliceerd
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Plaats van uitvoering
NUTS code: anyw
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
79341400 Reclamecampagnediensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,000,000.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
Niet beschikbaar
Referentienummer inschrijving
LIAA 2026/64 ERAF
Beschrijving

Diensten van het mediaagentschap voor de behoeften van het Letse agentschap voor investeringen en ontwikkeling

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180922
Inschrijven mogelijk
Elektronische indiening: toegestaan
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180922
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
02/10/2026 14:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Finanšu kritēriji
Geraamde waarde
2,000,000.00
Definitieve waarde van de opdracht
Niet beschikbaar
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.