Publications Office of the EU
Spanje-Santurtzi: Omhulde wegenbouwsteen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Spanje-Santurtzi: Omhulde wegenbouwsteen

  • Gepubliceerd
    05/03/2019
  • Uiterste termijn
    16/04/2019
  • Opening van de inschrijvingen
    07/05/2019
  • Gunning
    02/07/2019
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Autoridad Portuaria de Bilbao
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES213 Bizkaia
Locatie van de koper
NUTS code: ES213 Bizkaia
Sector (CPV)
44113320 Omhulde wegenbouwsteen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
562,121.00 EUR
Referentienummer inschrijving
529/2019
Beschrijving

Suministro, extendido y compactado de mezcla bituminosa en caliente, tipo hormigón bituminoso, con destino a las instalaciones de la Autoridad Portuaria de Bilbao.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=apb
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
07/05/2019 09:00
Plaats van uitvoering
CPV-code

44113320 - Omhulde wegenbouwsteen

45000000 - Bouwwerkzaamheden

Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
562,121.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Campezo Obras y Servicios, S. A.
Postadres:
Stad: Bilbao
Postcode:
Land: ESP

Officiële naam: Asfaltia, S. L.
Postadres:
Stad: San Sebastián
Postcode:
Land: ESP
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.