Publications Office of the EU
Spanje-Valencia: Uitwerken van gegevens - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanje-Valencia: Uitwerken van gegevens

  • Gepubliceerd
    15/05/2019
  • Uiterste termijn
    27/06/2019
  • Gunning
    13/02/2020
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
Yes
Koper
Subsecretaría — Consellería de Hacienda y Modelo Económico
Plaats van uitvoering
NUTS code: ES523 Valencia / València
Locatie van de koper
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sector (CPV)
72300000 Uitwerken van gegevens
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
2,850,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
1,500,000.00 EUR
Raadpleeg elk perceel voor details
Aantal percelen
3
Referentienummer inschrijving
CNMY18/DGFFE/01
Beschrijving

Servicio de diseño de medidas de información y comunicación, puesta en marcha y ejecución de la estrategia de comunicación de los programas operativos regionales FEDER Y FSE de la C Val 2014-2020.

Inschrijvingsmethode
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend bij:
Officiële naam: Subsecretaría — Conselleria de Hacienda y Modelo Económico
Nationaal registratienummer: S4611001A
Postadres: C/ Palau, 12
Stad: Valencia
NUTS-code: ES523
Postcode: 46003
Land: ESP
Contactpersoon: Subsecretaría — Conselleria de Hacienda y Modelo Económico
Hoofdadres: https://contrataciondelestado.es
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Controleer de gekoppelde documenten voor meer informatie
Plaats van uitvoering
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.