Publications Office of the EU
F-Bobigny: Reparatie en onderhoud van cateringuitrusting - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Bobigny: Reparatie en onderhoud van cateringuitrusting

  • Gunning
    03/06/2011
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
50883000 Reparatie en onderhoud van cateringuitrusting
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
99,460.00
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
39,654.00 EUR
Referentienummer inschrijving
20119300023
Beschrijving

MAPA no 10s0177 maintenance du matériel des cuisines départementales.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
99,460.00
Definitieve waarde van de opdracht
39,654.00 EUR
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.