Publications Office of the EU
F-Straatsburg: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij tekst die automatisch is vertaald naar de taal van de gebruikersinterface

F-Straatsburg: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie

  • Gepubliceerd
    04/07/2012
  • Uiterste termijn
    13/08/2012
  • Gunning
    11/01/2013
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: Niet beschikbaar
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
18,980.00 EUR
Referentienummer inschrijving
6805MoeFurdAN
Beschrijving

aanbestedende dienst:
Communauté de communes de l’Ackerland — rue des Erables — 67117 Ittenheim — FRANKRIJK,
vertegenwoordigd door voorzitter Sylvain Waserman.
Gemachtigde vertegenwoordiger van de aanbestedende dienst: SERS — 10 rue Oberlin — BP 50011-67080 Straatsburg Cedex — tel. + 33 388378888 — fax: + 33 388378877.
Vertegenwoordiger van de aanbestedende dienst: De heer Eric Fullenwarth, directeur-generaal.
De werkzaamheden omvatten:
— externe inrichtingswerkzaamheden,
— nieuwe bouwwerkzaamheden met een totale vloeroppervlakte van 2 567 m².
Het programma omvat zowel stads-, landschaps- als bouwkundige werken. De missie zal in één tranche worden uitgevoerd.
De geselecteerde inschrijver krijgt een kerntaak toegewezen in de zin van de MOP-wet en de uitvoeringsbesluiten daarvan (bijvoorbeeld, kaarten, APD, pro/DCE, exe, act, det, AOR) en de volgende aanvullende taken:
Coördinatie van de SSI,
— vaststelling van de exploitatie- en onderhoudskosten, rechtvaardiging van technische en architecturale keuzen door analyse van de totale kosten van de werkzaamheden, eventueel door de invoering van een beheersysteem voor te stellen.
Voorlopige termijnen:
— kennisgeving van het contract en aanvang van de studies: December 2012,
— voorlopige aanvang van de werkzaamheden: begin 2014, met de start van VRD/grondwerken in oktober 2013;
inbedrijfstelling van de werkzaamheden: 2e helft van 2015.
F-

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Niet beschikbaar
Gunningsmethode
Not specified
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
18,980.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: IXO architecture mandataire - OTE Ingenierie - OASIIS
Postadres: 1-3 route de Strasbourg
Stad: Sélestat
Postcode: 67600
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.