Publications Office of the EU
Frankrijk-Nice: Verzekeringen voor motorvoertuigen - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

Frankrijk-Nice: Verzekeringen voor motorvoertuigen

  • Gunning
    13/03/2014
  • Vandaag
    05/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
625,961.40 EUR
Referentienummer inschrijving
NCA-13-0505
Beschrijving

appel d'offres ouvert européen passé en application des articles 33 et 57 à 59 du Code des Marchés Publics.
L'Objet de la présente consultation est l'assurance flotte automobile pour la Métropole Nice Côte d'azur, la Ville de Nice et le Comité Communal d'action Sociale (Ccas) de la Ville de Nice.
Dans le cadre de sa démarche de gestion globale des risques, l'assuré souhaite faire appel au marché afin de contracter avec une compagnie d'assurance qui garantira les dommages à sa flotte automobile, et qui l'accompagneront dans l'application de sa stratégie d'assurance desdits biens

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
625,961.40 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: société SMACL
Postadres: 141 Avenue Salvador Allende
Stad: Niort cedex 9
Postcode: 79031
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.