-
Gepubliceerd27/05/2022
-
Uiterste termijn24/06/2022
-
Opening van de inschrijvingen24/06/2022
-
Vandaag31/08/2026
Toegankelijkheidshulpmiddelen
Frankrijk-Beauvais: Verwijderen van asbest
le marché est passé selon une procédure formalisée, appel d'offres ouvert, en application des articles L. 2124-2 et R. 2124-2 et des articles R2161-2 à R2161-5 du code de la commande publique.Cette procédure est une consultation anticipée appartenant à une opération de travaux relative à la restructuration du Quadrilatère de Beauvais dont l'allotissement est détaillée dans le règlement de la consultation
http://mp.beauvaisis.fr
De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.