Publications Office of the EU
Frankrijk-Niort: Materiaal voor wegenbouw - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrijk-Niort: Materiaal voor wegenbouw

  • Gunning
    09/12/2017
  • Vandaag
    03/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Conseil général des Deux-Sèvres
Plaats van uitvoering
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Locatie van de koper
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Sector (CPV)
44113000 Materiaal voor wegenbouw
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
261,754.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Fourniture et transport de matériaux pour la voirie.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
261,754.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Colas centre ouest
Postadres: 5 rue des Sablières
Stad: Airvault
Postcode: 79600
Land: FRA
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.