Publications Office of the EU
Duitsland-Heide: Aardgas - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Duitsland-Heide: Aardgas

  • Gepubliceerd
    27/08/2016
  • Uiterste termijn
    27/09/2016
  • Opening van de inschrijvingen
    28/09/2016
  • Gunning
    18/10/2016
  • Vandaag
    06/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Supplies
Verlenging voorzien
No
Koper
Stadt Heide
Plaats van uitvoering
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Locatie van de koper
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Sector (CPV)
09123000 Aardgas
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
510,000.00 EUR
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
510,000.00 EUR
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Lieferung von Erdgas für die Stadt Heide für den Lieferzeitraum 1.1.2017 – 1.1.2019. Das Gesamtvolumen in Höhe von 6 380 000 kWh jährlich verteilt sich auf 30 nicht leistungsgemessene Lieferstellen.

Inschrijvingsmethode
Elektronisch via:
https://trading.energie-handelsplatz.de
Inschrijven mogelijk
Submission for all lots
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
28/09/2016 10:00
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
Lowest price
Geraamde waarde
510,000.00 EUR
Definitieve waarde van de opdracht
510,000.00 EUR
Gunning van het contract
Officiële naam: Stadtwerke Heide GmbH
Postadres: Hinrich-Schmidt-Straße 16
Stad: Heide
Postcode: 25746
Land: DEU
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.