Publications Office of the EU
BG-Lom: Overige gemeenschaps-, sociale en persoonlijke diensten - EU-aanbestedingen
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Deze pagina bevat inhoud die automatisch wordt gegenereerd om de vindbaarheid en toegankelijkheid te verbeteren

- staat bij CPV-codes die zijn afgeleid uit de tekst van de procedure

BG-Lom: Overige gemeenschaps-, sociale en persoonlijke diensten

  • Gunning
    11/12/2010
  • Vandaag
    01/09/2026
Status
Gunning
Soort contract
Services
Verlenging voorzien
No
Koper
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
NUTS code: BG312 Монтана
Locatie van de koper
NUTS code: Niet beschikbaar
Sector (CPV)
98000000 Overige gemeenschaps-, sociale en persoonlijke diensten
Totale geraamde waarde van de opdracht (excl. Btw)
Niet beschikbaar
Totale definitieve waarde van de opdracht (excl. btw)
669,960.00 BGN
Referentienummer inschrijving
Niet beschikbaar
Beschrijving

Проектантски и консултантски услуги свързани с подготовката на инвестиционен проект „Интегрирано управление и пречистване на водите в град Лом, Община Лом”, включително разработване на прединвестиционни проучвания, идейни и технически проекти, документации във връзка с процедури по реда на Закона за опазване на околната среда, финансов анализ, попълване на формуляр за кандидатстване и подготовка на документация за възлагане на обществени поръчки за дейностите в рамките на бъдещия инвестиционен проект,изготвяне на ПУП-ове, изготвяне на екологични оценки, ОВОС и оценки по Наредбата за оценка на съвместимостта на ПП и П за Натура 2000.

Inschrijvingsmethode
Niet beschikbaar
Inschrijven mogelijk
Not applicable
Informatie over een overheidsopdracht, raamovereenkomst of dynamisch aankoopsysteem (DPS)
Niet beschikbaar
Omstandigheden waarin inschrijvingen worden geopend (datum)
Niet beschikbaar
Plaats van uitvoering
Gunningsmethode
The most economic tender
Geraamde waarde
Niet beschikbaar
Definitieve waarde van de opdracht
669,960.00 BGN
Gunning van het contract
Niet beschikbaar
Voorafgaande informatie
Opdracht
Gunning
Footnote - legal notice

De inhoud van deze pagina is louter bedoeld als extra service en is juridisch niet bindend. De instellingen van de Unie aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de inhoud. Aankondigingen van aanbestedingen worden officieel bekendgemaakt in het Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie en zijn beschikbaar via TED. Die officiële versies zijn rechtstreeks toegankelijk via de links op deze pagina. Zie voor meer informatie de mededeling inzake verklaarbaarheid en aansprakelijkheid bij overheidsopdrachten.